Královničky Královničky s Candy
Candy a Halloween Candy na koniklecích Candy zkoumá sníh Candy má jeden rok Candy na výstavě Candy na královské procházce Štěňátko Candy s taškou Štěňátko Candy s dětmi Štěňátko Candy na koniklecích Štěňátko Candy na bledulích Štěňátko Candy poznává daňky Štěňátko Candy poznává svět Candy ve štěněcí školce Štěňátko Candy po zabydlení Štěňátko Candy poprvé doma Štěňátko Candy sedmý týden Štěňátko Candy šestý týden Štěňátko Candy pátý týden Štěňátko Candy čtvrtý týden Štěňátko Candy třetí týden Štěňátko Candy druhý týden Štěňátko Candy narození
Candy na výstavě

Candy na královské procházce

Štěňátko Candy s taškou

Na zámku v Miloticích umí zastavit čas. A nastrojit královskou rodinku přesně pro královského psíka. Když budete mít cestu kolem Kyjova, určitě se zastavte v Miloticích a pokud budete mít romantickou povahu nebo romantickou manželku, zkuste se nastrojit do historických kostýmů z místní zámecké půjčovny.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Poslední prázdninový víkend jsme trochu přemýšleli co v tak horkém letním počasí. Ale maminky se domluvily a dvě rodiny vyrazily do Milotic na zámek. A aby to nebyla jen tak běžná prohlídka, slečny se převlékly do historických kostýmů. Nás pány musela mamka hodně přemlouvat, ale nakonec se jí to povedlo a vůbec nelitujeme. Jen toho, že procházka v kostýmech trvá jen chvilku.

V zámecké půjčovně kostýmů se dá krásně vybrat, mají všechno pro malé i velké šlechtičny a šlechtice a i výběr velikostí je perfektní. Po nastrojení a doplnění výbavy (kostymérky nepustí nikoho bez klobouku, slečny bez vějíře a pány bez hole) následuje procházka parkem a samozřejmě focení - bez toho by to fakt nebylo ono.

Candy byla na procházce spokojená a se zámeckým panstvem se určitě cítila jako její ušlechtilí předci, když dělali společnost anglickým dámám královského rodu...

31. 8. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686812