Královničky Královničky s Candy
Candy a Halloween Candy na koniklecích Candy zkoumá sníh Candy má jeden rok Candy na výstavě Candy na královské procházce Štěňátko Candy s taškou Štěňátko Candy s dětmi Štěňátko Candy na koniklecích Štěňátko Candy na bledulích Štěňátko Candy poznává daňky Štěňátko Candy poznává svět Candy ve štěněcí školce Štěňátko Candy po zabydlení Štěňátko Candy poprvé doma Štěňátko Candy sedmý týden Štěňátko Candy šestý týden Štěňátko Candy pátý týden Štěňátko Candy čtvrtý týden Štěňátko Candy třetí týden Štěňátko Candy druhý týden Štěňátko Candy narození
Candy má jeden rok

Candy na výstavě

Candy na královské procházce

Každý správný pejsek musí s pánečky čas od času na výstavu. Tam se my lidičky chlubíme, jakého krásného pejska chováme. No, ve skutečnosti díky chovatelům a všem lidem, kteří tohle krásné a milé plemeno vyšlechtili a starají se o chov.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini

Naše Candy je přihlášená do Klubu chovatelů kavalírů a king charles španělů Praha. Jejich druhá klubová výstava se letos konala v Jesenici u Prahy a protože nám Candy už docela vyrostla, nevešla se už ani do kategorie štěňat a dorostu. Rovnou začala mezi mladými a v těžké konkurenci. No, ono 160 pejsků v sále je pořádná porce.

Pro nás překvapivě to Candy krásně zvládla, z té spousty bratranců a sestřenic nebyla nijak nervozní (i když psí výstavy jsou v podstatě samé čekání a pak jen chvilka akce). Posuzování dopadlo na známku Excelent, a i když to na žádnou medaili nakonec nebylo, měli jsme velkou radost, jak máme šikovného pejska.

Takže výstavní premiéra Candy a pánečka je za námi a teď budeme muset připravit Janičku. Koneckonců, kdo by víc slušel k sametovému mazlíčkovi, než mladá lady.

Stene
Taťka je tu jen prozatím... Candy čeká na Janičku.

Stene
Bylo to moc únavné, ještě jsem malý pejsek.

3. 10. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686803