Královničky Královničky s Candy
Candy a Halloween Candy na koniklecích Candy zkoumá sníh Candy má jeden rok Candy na výstavě Candy na královské procházce Štěňátko Candy s taškou Štěňátko Candy s dětmi Štěňátko Candy na koniklecích Štěňátko Candy na bledulích Štěňátko Candy poznává daňky Štěňátko Candy poznává svět Candy ve štěněcí školce Štěňátko Candy po zabydlení Štěňátko Candy poprvé doma Štěňátko Candy sedmý týden Štěňátko Candy šestý týden Štěňátko Candy pátý týden Štěňátko Candy čtvrtý týden Štěňátko Candy třetí týden Štěňátko Candy druhý týden Štěňátko Candy narození
Štěňátko Candy po zabydlení

Štěňátko Candy poprvé doma

Štěňátko Candy sedmý týden

Janička už se dočkala, štěňátko jsme si dnes dovezli od paní chovatelky a vypadá to, že si hned zvyklo. Na začátku jsme si museli vyzkoušet všechno důležité - košík, česání, hraní s Janičkou, pelíšek, mističky...

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

V Moravanech u paní chovatelky jsme byli na návštěvě několikrát, dnes jsme se pro Candy vypravili skoro v kompletní rodinné sestavě. I Martin se připojil, štěňátko pro sestřičku Janičku je tak speciální událost, že u ní nemůže chybět.

Candy je s Janičkou kamarád už od minulé návštěvy a dnes se k ní hned přitulila. Šla s námi bez protestů (jen v tašce se jí nelíbilo, ale kdo by se divil) a doma se hned zabydlela. Poznala svůj pelíšek jako by v něm bydlela odjakživa. Chvíli divočila s Janičkou, nechala se i nastrojit slavnostně pod stromeček. A pak si vyzkoušela, jak se v novém pelíšku spinká.

Určitě bude kamarád i s ostatními členy rodiny, Martin se spřátelil hned. A že Candy přišla těsně před Vánoci, tak jsme si nemohli odpustit i nějaké fotky pod stromečkem.

23. 12. 2014

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 705742