Královničky
Patchworkové polštářky Čelenky z organzy Scrapbook Kalendář 2015

Main image

Main image mini

Když jsem objevila fondán a jiné cukrářské hmoty, ze kterých se dají vyčarovat květinky, netušila jsem, že se budu nad nějakým materiálem rozplývat ještě víc nebo přinejmenším stejně. Každou cukrovou květinku vezmu několikrát do ruky, pracuji s jejími lístečky, aby byly tenoučké, použiji i několik barviček, aby vypadaly co možná nejpřirozeněji.

Sladké květinky zdobí moje dortíky, ale moje princezna nemá mezi svými poklady správnou barvičku čelenky do vlásků a bez ní nemůže odejít do divadla.

A tu se objevila v mých rukách organza. Chvíli jsem ji jen skládala, různě stahovala proužky organzy k sobě, a pak jsem si vzpomněla, že už když jsem byla malá, opalovaly jsme s babičkou organzový volán na sukni. Vzala jsem nůžky, svíčku a hledala jsem ten správný květ. Moje princezna už má všechny potřebné barvičky čelenek ke svému šatníku, její kamarádky k nám rády chodí na návštěvu, protože i jim chybí čelenky žluté, oranžové, růžové, fialové, modré, zelinkavé, ale i hnědé, černé, bílé, stříbrné, a mě těší, že umím jejich květinková přání vyrobit. Kdyby i Vám chyběla čelenka s květinkou, bude mě těšit, když si ji vyberete z nabídky u Královniček.

Královničky na Fleru mají i čelenky

Také mě můžete najít na Facebooku na stránce Eva Králová a prohlédnout si mé album.


Zajímá Vás tato technika? Napište na
ekralova@post.cz
Brno
2013
PatchworkLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Mapa stránek
Návštěvy:668838